جستجو

گروه آموزشی عصب شناختی فروردین

Farvardin Neuro-Cognitive Training Group

شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
سوالات متداول

 

پرسش: ساختار گروه آموزشی عصب شناختی فروردین چگونه است؟

پاسخ: گروه آموزشی عصب شناختی فروردین از چندین کمیته تشکیل شده است. این کمیته ها شامل کمیته علمی و کمیته اجرایی و کمیته روابط عمومی هستند. هر کمیته با همکاری دو کمیته دیگر در روند برگزاری رویدادها همکاری می کنند.

 

پرسش: مدرسان کارگاه های گروه آموزشی عصب شناختی فروردین چگونه تعیین می شوند؟

پاسخ: کمیته علمی حسب شناختی که از اساتید متبحر و شناخته شده در رشته های مختلف علوم اعصاب و توانبخشی دارد، نسبت به پیشنهاد برنامه و مدرسان اقدام می کند. پس از مذاکره با هریک از مدرسان، برنامه برگزاری کارگاه تدوین می گردد.

 

پرسش: چگونه از برنامه کارگاه ها مطلع شوم؟

پاسخ: شما می توانید با مراجعه به وب سایت گروه آموزشی عصب شناختی فروردین از برنامه کارگاه ها مطلع شوید. اصلی ترین رویدادهای هر ماه در اسلایدر وب سایت به نمایش گذاشته می شوند و رویدادهای گذشته و آتی نیز در دیگر بخشهای وب سایت نمایش داده شده اند.

 

پرسش: توضیحات مربوط به هر کارگاه را از کجا ببینم؟

پاسخ: با کلیک برروی نام هر کارگاه، می توانید به صفحه اطلاعات مربوط به کارگاه وارد شوید. در این صفحه توضیحات مربوط به هر کارگاه وجود دارد.

 

پرسش: چگونه میتوانم در یک کارگاه ثبت نام کنم؟

پاسخ: صفحه توضیحات هر کارگاه نیز با فشردن دکمه ثبت نام می توانید در هر یک از کارگاه ها ثبت نام کنید. همچنین دکمه ثبت نام موجود برروی کارگاهی که در اسلایدر وب سایت قرار دارد به شما برای ثبت نام در آن کارگاه بخصوص کمک می کند.

 

پرسش: ایوند چیست؟

پاسخ: ایوند یک نرم افزار تحت وب است که به برگزار کنندگان کارگاه ها کمک می کند بتوانند با استفاده از سامانه قدرتمند این مجموعه اقدام به ثبت نام متقاضیان برای شرکت در کارگاه کنند.

 

پرسش: ثبت‌نام زودهنگام چیست؟

پاسخ: معمولا برای برخی از کارگاه‌ها که ممکن است پلن‌های ثبت نامی مختلف ایجاد شود. مثلا پلن ثبت‌نامی ثبت‌نام زودهنگام به شما اجازه می دهد با هزینه مناسب تری از کارگاه بهره ببرید و البته به ما نیز کمک می‌کند با انرژی بیشتری پیگیر برگزاری کارگاه باشیم. 

 

پرسش: آیا پلن‌های ثبت‌نامی دیگری هم دارید؟

پاسخ: برای هرکارگاه بسته به نوع آن، ممکن است برگزار کننده پلن‌های ثبت نامی مختلفی پیشنهاد دهد تا افراد مختلف بتوانند از آن کارگاه بهره ببرند. 

 

پرسش: آیا وجه ثبت نام مستقیما به حساب فروردین واریز می شود؟

پاسخ: وجه ثبت نام در وهله اول به حساب ایوند واریز می شود و گروه آموزشی عصب شناختی فروردین می تواند با ارائه درخواست جهت برداشت این وجه اقدام به برداشت آن کند.

 

پرسش: آیا ممکن است ثبت نام انجام شود اما نام من در لیست ثبت نام نیاید؟

پاسخ: خیر. در صورتی که شما ثبت نام را انجام داده باشید حتما نام شما در لیست نهایی ثبت نام کنندگان وجود خواهد داشت. توجه کنید که شرط اینکه ثبت نام شما انجام شده باشد دریافت ایمیلی حاوی مشخصات کارگاه و کد ثبت نام است.

 

پرسش: چگونه از قطعی بودن برگزاری کارگاه اطمینان حاصل کنم؟

پاسخ: معمولا کارگاه ها در زمان مقرر خود برگزار می شوند. با این همه، در صورتی که کارگاهی به هر دلیلی امکان برگزاری نداشته باشد معمولا ابتدا از طریق ایمیل و پس از آن از طریق پیامک و تماس تلفنی موضوع با شرکت کنندگان مطرح شده و برنامه برگزاری کارگاه به زمانی دیگر موکول می گردد.

 

پرسش: چگونه از نهایی شدن ثبت نام اطمینان حاصل کنم؟

پاسخ: معمولا پس از نهایی شدن ثبت نام شما ایمیلی حاوی مشخصات کارگاه به همراه کد ثبت نام دریافت خواهید کرد که لازم است در روز ثبت نام این کد یا تصویر ایمیل را به مجری برگزاری کارگاه نشان دهید.

 

پرسش: آیا پس از برگزاری کارگاه امکان دریافت فایلها و مستندات مربوط به آن را دارم؟

پاسخ: برای بسیاری از کارگاه ها امکان دریافت فایلها و مستندات وجود دارد. این موضوع به عنوان کارگاه و مدرسان آن نیز بستگی دارد. با این حال، پس از برگزاری کارگاه، می توانید با مراجعه به وب سایت گروه اموزشی عصب شناختی فروردین نسبت به مشاهده مستندات و گزارش برگزاری کارگاه برروی وب سایت اقدام کنید.

 

پرسش: برای کارگاه هایی که امتیاز بازآموزی دارند، امتیاز بازآموزی چگونه برای من ثبت می شود؟

پاسخ: امتیاز بازآموزی معمولا از طریق دریافت کد ملی و با ارائه آن به مجموعه ارائه دهنده امتیاز بازاموزی اخذ می شود و نیازی به مراجعه مستقیم شما به سامانه نیست.

 

پرسش: آیا امکان ثبت نام در کارگاه های دارای امتیاز بازآموزی از طریق سامانه ثبت امتیاز بازآموزی وجود دارد؟

پاسخ: خیر. کلیه ثبت نام ها در وب سایت گروه آموزشی عصب شناختی فروردین انجام می پذیرد.

 

پرسش: آیا کارگاه ها در شهرهایی بجز تهران نیز برگزار می شود؟

پاسخ: بله. فروردین امکان برگزاری کارگاه در دیگر شهرها را نیز دارد. این مهم به میزان متقاضیان شرکت در کارگاه در آن شهر نیز بستگی دارد.

 

پرسش: چگونه می توانیم پیشنهاد برگزاری یک کارگاه را به فروردین بدهیم؟

پاسخ: اگر به بخش پیشنهاد کارگاه در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید می توانید با ارائه نام و مشخصات خود و عنوان کارگاه و مدرس آن درخواست برگزاری ان را بدهید. کمیته علمی گروه آموزشی عصب شناختی فروردین پس از ارسال درخواست، آن را بررسی نموده و با شما تماس خواهد گرفت.

 

پرسش: آیا فروردین بخشی برای مطالب آموزشی نیز دارد؟

پاسخ: بله شما می توانید با مراجعه به وبلاگ در همین وب سایت آخرین مطالب علمی و آموزشی ارائه شده توسط کمیته علمی فروردین را مطالعه کنید.

 

پرسش:  چگونه از برنامه های آتی کارگاه ها مطلع شوم؟

پاسخ: شما می توانید با عضویت در شبکه های اجتماعی گروه آموزشی عصب شناختی فروردین نظیر تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک و توییتر و لینکدین از آخرین برنامه های ما مطالع شوید. راه دیگر ثبت نام در بخش خبرنامه وب سایت است.