جستجو

گروه آموزشی عصب شناختی فروردین

Farvardin Neuro-Cognitive Training Group

چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
درباره ما

پیشرفت هرروزه علوم و نیاز جامعه علمی کشور به بازآموزی و گسترش دانش موجب شده است فارغ التحصیلان رشته های مختلف دانشگاهی، حتی پس از  پایان تحصیلات نیز نیازمند به روز رسانی اطلاعات علمی خود باشند. به همین منظور، معمولا این افراد در کنگره ها، کارگاه ها و دوره های آموزشی تکمیلی و بازآموزی شرکت می کنند. با توجه به لزوم برگزاری منسجم و به روز چنین کارگاه هایی ، گروهی از متخصصین حوزه روانشناسی ، عصب شناختی و توانبخشی ، گروه آموزشی فروردین (رها) را تشکیل دادند تا با برگزاری کارگاه های متنوع و با استفاده از دانش کاربردی و به روز به این نیاز پاسخ دهند. 

گروه آموزشی عصب شناختی فروردین (رها) یک گروه آموزشی است که تمرکز خود را بر برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی در حوزه علوم اعصاب و روانشناسی قرار داده است. تفاوت این گروه با دیگر برگزار کنندگان دوره های آموزشی، وجود کمیته علمی متخصص و کاملا مرتبط با زمینه برگزاری کارگاه ها و همچنین همکاری با موسسات معتبر علمی نظیر انجمن علمی کاردرمانی و کلینیک مغز و شناخت می باشد. 

گروه آموزشی فروردین در سال ۱۳۹۸ با اعمال تغییرات در چارت اداری و علمی قبلی خود و به عنوان زیر مجموعه ی شرکتی بنام رها (رشد هوشمند اندیشه) گام هایی تازه و متنوع را در جهت ارتقای دانش حوزه های روانشناسی ، عصب شناختی و توانبخشی و ارائه بسته ها وابزارهای آموزشی کاربردی به همراه کارگاه های آموزشی را شروع کرد.